CrosairSoft
Menu
Your Cart
GERÇEK PERUK MODELLERİ Dropshipping Yapan Bayilere Özel Fiyatlar Kuaför Suzan'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında Büyük İndirimler!
KİŞİYE ÖZEL & PERUK MODELLERİ Sipariş Üzerine Özel Üretim Peruklar! Siparişinize Göre Özel Ürünler
En Uygun Fiyatlı Saç ve Peruk Modelleri Kalitemiz de ve Modellerimiz de İddalıyız! SİPARİŞLERİNİZ DE AYNI GÜN & KARGO
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN & DANIŞMANLIĞI Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Özel İndirimler! Kendi Üretimimiz Aro Peruklar SadeceKuaför Suzan'da

Peruklar

Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı va..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen ö..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl
Yeni Ürün
 Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır...
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir y..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli
Yeni Ürün
 Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Kumral Ekstra Uzun Boy Tül Peruk Suzan peruk Kumral Ekstra Uzun Boy Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Kumral Uzun Boy Tül Peruk1.Sınıf fiber sentetiktir.Ekstra Uzun Boy, Düz ve Ön kısmı T Tül peruk modelidir. 90-95 cm ve sadece saç  270 - 300 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay resimlerinden de görebileceğiniz..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Koyu Kestane Ombre/ Kumral Beyaz Platin Röfleli Tül Peruk Suzan peruk Koyu Kestane Ombre/ Kumral Beyaz Platin Röfleli Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Koyu Kestane Ombre/ Kumral Beyaz Platin Röfleli Tül Peruk1.Sınıf Fiber Sentetiktir.Orta Boy, Dalgalı ve Ön kısmı T Tül peruk modelidir. 60-65 cm ve sadece saç  250 - 280 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay res..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Kahverengi Ombre/ Kumral Platin Röfleli Orta Boy Tül Peruk Suzan peruk Kahverengi Ombre/ Kumral Platin Röfleli Orta Boy Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Kahverengi Ombre/ Kumral Platin Röfleli Orta Boy Tül Peruk1.Sınıf fiber sentetiktir.Orta Boy, Dalgalı ve Ön kısmı T Tül peruk modelidir. 70-75 cm ve sadece saç  250 - 280 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay re..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Kahverengi Ombre/ Kumral Balköpüğü Röfleli Uzun Tül Peruk Suzan peruk Kahverengi Ombre/ Kumral Balköpüğü Röfleli Uzun Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Kahverengi Ombre/ Kumral Balköpüğü Röfleli Uzun Tül Peruk1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, Dalgalı ve Ön kısmı yan T Tül peruk modelidir. 75-80 cm ve sadece saç  250 - 280 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay res..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Kahverengi Ekstra Uzun Boy Tül Peruk Suzan peruk Kahverengi Ekstra Uzun Boy Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Kahverengi Uzun Boy Tül Peruk1.Sınıf fiber sentetiktir.Ekstra Uzun Boy, Düz ve Ön kısmı T Tül peruk modelidir. 90-95 cm ve sadece saç  270 - 300 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay resimlerinden de görebileceğ..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Kahverengi / Karamel Röfleli Küt Tül Peruk Suzan peruk Kahverengi / Karamel Röfleli Küt Tül Peruk Suzan peruk
Yeni Ürün
Kahverengi / Karamel Röfleli Küt Tül Peruk1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa Küt, Dalgalı ve Ön kısmı Tül peruk modelidir. 25-30 cm ve sadece saç  180 - 200 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.Detay resimlerinden de gör..
3.000TL
Vergiler Hariç:2.500TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 784 (33 Sayfa)