CrosairSoft
Menu
Your Cart
GERÇEK PERUK MODELLERİ Dropshipping Yapan Bayilere Özel Fiyatlar Kuaför Suzan'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında Büyük İndirimler!
KİŞİYE ÖZEL & PERUK MODELLERİ Sipariş Üzerine Özel Üretim Peruklar! Siparişinize Göre Özel Ürünler
En Uygun Fiyatlı Saç ve Peruk Modelleri Kalitemiz de ve Modellerimiz de İddalıyız! SİPARİŞLERİNİZ DE AYNI GÜN & KARGO
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN & DANIŞMANLIĞI Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Özel İndirimler! Kendi Üretimimiz Aro Peruklar SadeceKuaför Suzan'da

Fiber Sentetik Peruklar

Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah / Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Kumral Düz Perçemli Uzun Peruk - Kumral
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Kumral1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahve Karamel Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahve Karamel
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Kahve Karamel1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı va..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen ö..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl
Yeni Ürün
 Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır...
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir y..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.000TL
Vergiler Hariç:834TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 325 (14 Sayfa)