CrosairSoft
Menu
Your Cart
GERÇEK PERUK MODELLERİ Dropshipping Yapan Bayilere Özel Fiyatlar Kuaför Suzan'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında Büyük İndirimler!
KİŞİYE ÖZEL & PERUK MODELLERİ Sipariş Üzerine Özel Üretim Peruklar! Siparişinize Göre Özel Ürünler
En Uygun Fiyatlı Saç ve Peruk Modelleri Kalitemiz de ve Modellerimiz de İddalıyız! SİPARİŞLERİNİZ DE AYNI GÜN & KARGO
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN & DANIŞMANLIĞI Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Özel İndirimler! Kendi Üretimimiz Aro Peruklar SadeceKuaför Suzan'da

7231 Düz Uzun Perçemli Peruk

Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah / Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)