CrosairSoft
Menu
Your Cart
GERÇEK PERUK MODELLERİ Dropshipping Yapan Bayilere Özel Fiyatlar Kuaför Suzan'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında Büyük İndirimler!
KİŞİYE ÖZEL & PERUK MODELLERİ Sipariş Üzerine Özel Üretim Peruklar! Siparişinize Göre Özel Ürünler
En Uygun Fiyatlı Saç ve Peruk Modelleri Kalitemiz de ve Modellerimiz de İddalıyız! SİPARİŞLERİNİZ DE AYNI GÜN & KARGO
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN & DANIŞMANLIĞI Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Özel İndirimler! Kendi Üretimimiz Aro Peruklar SadeceKuaför Suzan'da

Fiber Sentetik Peruklar

Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli Düz Perçemli Uzun Peruk - Siyah / Gri Ombreli
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah / Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin Düz Perçemli Uzun Peruk - Platin
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi Düz Perçemli Uzun Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı Düz Perçemli Uzun Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü Düz Perçemli Uzun Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah Düz Perçemli Uzun Fiber - Siyah
Yeni Ürün
 Düz Perçemli Orta Boy Fiber Sentetik Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, düz ve perçemli bir modeldir.Tepe hariç 70-75 cm ve 220 - 250 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst tepe kısmı deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ark..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Platin1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Sarı Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral / Balköpüğü  Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kumral1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ar..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Bebek Sarı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı va..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Açık Kahve / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen ö..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl
Yeni Ürün
 Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kızıl1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır...
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Karamel / Platin Röfleli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir y..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Kahverengi1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Bebek Kumralı1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardı..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Balköpüğü1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Açık Gri1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Küllü Balköpüğü / Platin Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen öz..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Koyu Kahve1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu Lena Modeli  Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu
Yeni Ürün
Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Gül Kurusu1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli Lena Modeli Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli
Yeni Ürün
 Fiber Sentetik Kısa Dalgalı Perçemsiz Peruk - Siyah / Karamel Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Kısa, dalgalı ve perçemsiz bir modeldir.Tepe hariç 25 - 30 cm ve 170 - 190 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel ..
1.200TL
Vergiler Hariç:1.000TL
Fiber Sentetik Uzun Su Dalgası Peruk - Siyah Gri Ombreli1.Sınıf fiber sentetiktir.Uzun, su dalgası bir modeldir.Tepe hariç 65 cm ve sadece saç 264 gr civarındadır.Gerçek görünüme yakındır ve parlama yapmaz.Üst ön kısım deri görünümlüdür.İçi filelidir, hava alabilen özel bir yapısı vardır.İç arka kıs..
1.347TL
Vergiler Hariç:1.122TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 308 (13 Sayfa)