CrosairSoft
Menu
Your Cart
GERÇEK PERUK MODELLERİ Dropshipping Yapan Bayilere Özel Fiyatlar Kuaför Suzan'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında Büyük İndirimler!
KİŞİYE ÖZEL & PERUK MODELLERİ Sipariş Üzerine Özel Üretim Peruklar! Siparişinize Göre Özel Ürünler
En Uygun Fiyatlı Saç ve Peruk Modelleri Kalitemiz de ve Modellerimiz de İddalıyız! SİPARİŞLERİNİZ DE AYNI GÜN & KARGO
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN & DANIŞMANLIĞI Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Özel İndirimler! Kendi Üretimimiz Aro Peruklar SadeceKuaför Suzan'da

Sihirli At kuyrukları

Sihirli At Kuyruğu - Açık KahveFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr. civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön ve m..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
Sihirli At Kuyruğu - SiyahFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr. civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön ve maşa u..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
Sihirli At Kuyruğu - PlatinFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr.civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön ve maşa u..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
Sihirli At Kuyruğu - KumralFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr.civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön ve maşa u..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
 Sihirli At Kuyruğu - KahverengiFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr.civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
Sihirli At Kuyruğu - Kahve KaramelFiber sentetiktir.60-65 cm uzunluğunda, 120-130 Gr.civarındadır.Gerçek görünüme yakındır parlama yapmaz.Saçınızı topladıktan sonra, at kuyruğunun tokalı kısmını açıp saçınızdan geçirin.Mıknatıslı özelliği sayesinde saçı kolay ve pratik bir şekilde kavrar.Ilık fön ve..
600TL
Vergiler Hariç:500TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)